21.10.2014

Akcesoria do zdobienia paznokci- recenzja

 Hej, dziś recenzja, dotycząca akcesoriów do zdobienia paznokci, jakie ostatnio kupiłam.
Zacznę od magnesów oraz magnetycznego lakieru. Moim zdaniem szału nie ma. Plusem lakieru jest to, że można go nałożyć na jakikolwiek lakier, tylko tu nie jest tak do końca kolorowo, ponieważ na jasnym lakierze wzory są prawie nie widoczne. Niektóre ze wzorów po prostu nie wychodzą dobrze, tylko te najprostsze są w porządku, ale mimo zrobienia ich na najciemniejszym kolorze, czyli czarnym, owszem są widoczne ale odniosłam wrażenie jakby po niedługim czasie zaczęły blaknąć. Oto efekt:


 tu użyłam magnesu ze wzorkiem w kratkę i jak widać wyszło tylko kilka kropek

Gazeta ze wzorkami, i tu po kilku próbach zaczęłam wątpić, ale w końcu coś tam mi się udało. Do wzorków potrzebny jest specjalny lakier, który kupiłam niepotrzebnie gdyż rozpuszczał bazowy biały lakier, przez co tworzyły się nierówności,a co najważniejsze wzorki jak znajdowały się na papierku, tak tam zostały. Okazało się, ze zwykły spirytus salicylowy lepiej dawał sobie radę. Po kilku razach uzyskałam wzorek, ale efekt również nie był porażający. Długopis do robienia wzorków na lakierze magnetycznym. Żeby je zrobić, trzeba mieć chyba ogromną wprawę, bo w moich rękach kompletnie nie dawał rady. Nawet nie ma po co pokazywać efektów, gdyż wyszło kompletne nic.
:)

 Podsumowując, jeśli chodzi o magnesy to jedynie kilka najprostszych wzorków daje radę, a co do gazety z wzorkami efekt jest taki sobie, ale od czasu do czasu można się z tym pobawić. :) Jak dla mnie czasochłonną, ale bardzo ciekawą i dającą wspaniałe efekty jest metoda wodna. Mimo tego, że brudzą się całe palce i tak ją uwielbiam, bo za każdym razem uzyskuję nowy wzorek, do tego lakier bardzo długo się trzyma.


 A tu jeszcze mój ostatni eksperyment
:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz